Hydraulický zdvihák prevodovky 0,5T s polohovateľným adaptérom

Neohodnotené

Pojazdný zdvihák určený na demontáž a montáž prevodovky, motora, nápravy s polohovateľným adaptérom.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 30-03-56
€148 €123,33 bez DPH
Hydraulický zdvihák prevodovky 0,5T s polohovateľným adaptérom
Neohodnotené

Adaptér sa používa ako pomocný prvok pri zdvíhacích prevodovkách, motore alebo iných prvkoch podvozku vozidla - časti zavesenia, výfukového systému, palivovej nádrže a pod. Závažie sa zdvíha pomocou nožnej pumpy a po uvoľnení gombíka umiestneného na ergonomickom mieste „na dĺžku paže“ sa závažie spustí.

Pracovný rozsah zdvíhacieho prvku je 1055-1855 mm (až 800 mm), čo umožní jednoduché prispôsobenie zdvíhaného dielu väčšine automobilov.

Pre ​​vaše pohodlie sme tento zdvihák vybavili štyrmi kolieskami (priemer 7 cm) na otočnom guličkovom ložisku, čo vám umožní oveľa jednoduchšie premiestňovanie v dielni.

Adaptér si jednoducho prispôsobíte aktuálnym potrebám. Má nasledujúce rozsahy nastavenia v dvoch rovinách: hore-dole (maximálny uhol sklonu 35°) a nastavenie vpravo-vľavo (rozsah nastavenia 75 mm). Vďaka univerzálnemu pripojeniu je možné adaptér jednoducho namontovať na ktorýkoľvek zo zdvihákov prepraviek dostupných na trhu (s priemerom piestu 28 mm). Jediné, čo musíte urobiť, je odstrániť štandardné sedlo a nainštalovať adaptér na jeho miesto.

• Zdvih prevodovky H-220
Minimálna výška :
1055 mm
Maximálna výška :
1855 mm
• Nastaviteľný jack adaptér
Dvojstupňová regulácia :
hore-dole (max. uhol sklonu 35°)
, 
vľavo-vpravo (rozsah nastavenia 75 mm)
Vrátane príslušenstva :
Retiazka 70 cm - 2 ks.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ATS - produkty pre dielňu a vulkanizáciu

Zlomovým bodom v histórii spoločnosti bolo uvedenie vlastnej značky - ATS, ku ktorému došlo v roku 2012. Pod týmto emblémom sa predávali stroje určené na vulkanizáciu automobilov - vrátane vyvažovačiek a výmenníkov pneumatík.

FiveStars - príslušenstvo pre vulkanizáciu

Ďalším nemenej dôležitým momentom v histórii spoločnosti bolo uvedenie vlastnej značky FiveStars. Pod týmto názvom sa vyrábalo vulkanizačné príslušenstvo, určené najmä na sezónne výmeny pneumatík. Produktový rad FiveStars zahŕňa:

  • závažia pre oceľové ráfiky (s hrotmi)
  • závažia s hliníkovými ráfikmi (lepené)
  • ventily (ventily) pre bezdušové kolesá

REDATS - dielenské a vulkanizačné zariadenia

V roku 2017 sme zmenili našu hlavnú značku dielenského vybavenia - na strojoch, ktoré sa dovtedy volali ATS, sa objavilo logo REDATS. Od roku 2017 nesú tento názov všetky vulkanizačné stroje a dielenské náradie.

Prezentáciou značky REDATS sme chceli zdôrazniť, aká dôležitá je červená farba pre identifikáciu našej spoločnosti. Práve táto výrazná červená sa za roky prevádzky stala v poľskom dielenskom svete synonymom perfektnej kvality materiálov a spoľahlivej prevádzky. A osviežením tváre našej značky dielenských a vulkanizačných zariadení sme to chceli zdôrazniť.

V nasledujúcich rokoch sme sortiment REDATS rozšírili o ďalšie produkty potrebné v dielni alebo vulkanizácii, napr.

  • stĺpové zdviháky
  • dielenské lisy
  • zariadenia na výmenu oleja
  • piestové kompresory
  • pneumatické kľúče
  • mnoho ďalších.