Násobič momentu 4800 Nm

Kód: M57110
Neohodnotené
€40,90 €34,08 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2023

Profesionálny násobič krútiaceho momentu (posilňovač momentu) umožňuje uťahovať a povoľovať skrutkové spoje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka kompaktným rozmerom a jednoduchému použitiu sa toto náradie stáva nepostrádateľným vybavením každého nákladného auta, nákladného auta a rôznych typov poľnohospodárskych alebo stavebných vozidiel a strojov. Vďaka svojej konštrukcii je možné kľúč prispôsobiť prakticky všetkým kolesám nákladných vozidiel. 1 "vreteno je kompatibilné so všetkými 1" zásuvkami používanými v inom náradí. Jednoducho vložte jednu z dvoch dostupných 32 mm alebo 33 mm objímok, uvoľnite skrutku pomocou kľúča a potom pomocou priloženého predĺženia každú skrutku okamžite odskrutkujte.

 

- mechanický násobič krútiaceho momentu - maximálny krútiaci moment: 4800 Nm - v praktickom plastovom kufríku - užitočné pre montáž a demontáž kolies nákladného auta - prevodovka pre 1" zásuvky - 32mm, 33mm objímky

 Vďaka ergonomickej rukoväti vám kľúč perfektne padne do ruky. Celá sada je zabalená v pohodlnom kufri s priehradkami, ktoré zaberú málo miesta v odkladacej priehradke auta.

  • Kľúč má 1” stopku. Vďaka tomu je kompatibilný so všetkými prílohami s takouto montážnou zásuvkou.
  • Nainštalujte kľuku a uzáver a nasaďte kľúč na koleso. Zaistite prítlačnú nohu najbližšou skrutkou - postupujte v smere hodinových ručičiek. Potom pokračujte k odskrutkovaniu pomocou kľuky.

 Po uvoľnení svorníkov v kolese planétovým kľúčom a zdvihnutí auta pomocou zdviháka stačí kľuku spojiť s predĺžením a objímkou, ktoré sú súčasťou sady, a potom môžete začať rýchlejšie odstraňovať uvoľnené matice / skrutky - toto tak dostaneme konfiguráciu s pomerom 1:1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: