Popisovač na pneumatiky 10ks/balenie

Kód: 04-03-12
Neohodnotené
Značka: REDATS
€6,99 €5,83 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Vodeodolné kriedy na pneumatiky biele, sada 10 ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Popisovacie kriedy majú výbornú priľnavosť k rôznym povrchom a dobrú odolnosť voči zmývaniu. Je možné ich použiť na popis pneumatík, gúm, skla, plastov, kovov, betónu, tehál a podobne. Svoje využitie si nájdu v pneuservisoch pri výmene pneumatík, autoservisoch, alebo dieľňach. Zmyť ich je možné rozpúštadlom.

Je možné ich použiť na vlhký povrch, vďaka čomu nemusíte čakať na vyznačenie poškodeného miesta pneumatiky po vybratí pneumatiky z vane.

Dĺžka :
85 mm
Farba :
biely
Priemer :
12 mm
Množstvo v balení :
10 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ATS - produkty pre dielňu a vulkanizáciu

Zlomovým bodom v histórii spoločnosti bolo uvedenie vlastnej značky - ATS, ku ktorému došlo v roku 2012. Pod týmto emblémom sa predávali stroje určené na vulkanizáciu automobilov - vrátane vyvažovačiek a výmenníkov pneumatík.

FiveStars - príslušenstvo pre vulkanizáciu

Ďalším nemenej dôležitým momentom v histórii spoločnosti bolo uvedenie vlastnej značky FiveStars. Pod týmto názvom sa vyrábalo vulkanizačné príslušenstvo, určené najmä na sezónne výmeny pneumatík. Produktový rad FiveStars zahŕňa:

  • závažia pre oceľové ráfiky (s hrotmi)
  • závažia s hliníkovými ráfikmi (lepené)
  • ventily (ventily) pre bezdušové kolesá

REDATS - dielenské a vulkanizačné zariadenia

V roku 2017 sme zmenili našu hlavnú značku dielenského vybavenia - na strojoch, ktoré sa dovtedy volali ATS, sa objavilo logo REDATS. Od roku 2017 nesú tento názov všetky vulkanizačné stroje a dielenské náradie.

Prezentáciou značky REDATS sme chceli zdôrazniť, aká dôležitá je červená farba pre identifikáciu našej spoločnosti. Práve táto výrazná červená sa za roky prevádzky stala v poľskom dielenskom svete synonymom perfektnej kvality materiálov a spoľahlivej prevádzky. A osviežením tváre našej značky dielenských a vulkanizačných zariadení sme to chceli zdôrazniť.

V nasledujúcich rokoch sme sortiment REDATS rozšírili o ďalšie produkty potrebné v dielni alebo vulkanizácii, napr.

  • stĺpové zdviháky
  • dielenské lisy
  • zariadenia na výmenu oleja
  • piestové kompresory
  • pneumatické kľúče
  • mnoho ďalších.