Samolepiace závažia 5/10g 100 pásikov

Kód: 01-02-83
Neohodnotené
Značka: REDATS
€15,70 €13,08 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Nalepovacie oceľové závažia pre hliníkové disky FIVESTARS 5/10g

Detailné informácie

Podrobný popis

Nalepovacie, poťahované závažia 5/10g pre hliníkové ráfiky FIVESTARS 
4x5g + 4x10g 100 prúžkov - oceľ, lakovaná, hrúbka 3,8mm
 

Použitie nalepovacích závaží značky FIVESTARS zaručuje ľahké a presné vyváženie všetkých typov hliníkových ráfikov. Extrémne silná lepiaca páska od známeho výrobcu, optimálna hrúbka závažia a použitie ochranných vrstiev sú hlavnými výhodami originálnych produktov s hviezdou v logu. Ponúkané závažia majú matný epoxidový povlak, ktorý dokonale zapadá do matných ráfikov v odtieňoch šedej a chráni pred škodlivými účinkami poveternostných podmienok. Stavte na spokojnosť zákazníka a vyberte si váhy FIVESTARS!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ATS - produkty pre dielňu a vulkanizáciu

Zlomovým bodom v histórii spoločnosti bolo uvedenie vlastnej značky - ATS, ku ktorému došlo v roku 2012. Pod týmto emblémom sa predávali stroje určené na vulkanizáciu automobilov - vrátane vyvažovačiek a výmenníkov pneumatík.

FiveStars - príslušenstvo pre vulkanizáciu

Ďalším nemenej dôležitým momentom v histórii spoločnosti bolo uvedenie vlastnej značky FiveStars. Pod týmto názvom sa vyrábalo vulkanizačné príslušenstvo, určené najmä na sezónne výmeny pneumatík. Produktový rad FiveStars zahŕňa:

  • závažia pre oceľové ráfiky (s hrotmi)
  • závažia s hliníkovými ráfikmi (lepené)
  • ventily (ventily) pre bezdušové kolesá

REDATS - dielenské a vulkanizačné zariadenia

V roku 2017 sme zmenili našu hlavnú značku dielenského vybavenia - na strojoch, ktoré sa dovtedy volali ATS, sa objavilo logo REDATS. Od roku 2017 nesú tento názov všetky vulkanizačné stroje a dielenské náradie.

Prezentáciou značky REDATS sme chceli zdôrazniť, aká dôležitá je červená farba pre identifikáciu našej spoločnosti. Práve táto výrazná červená sa za roky prevádzky stala v poľskom dielenskom svete synonymom perfektnej kvality materiálov a spoľahlivej prevádzky. A osviežením tváre našej značky dielenských a vulkanizačných zariadení sme to chceli zdôrazniť.

V nasledujúcich rokoch sme sortiment REDATS rozšírili o ďalšie produkty potrebné v dielni alebo vulkanizácii, napr.

  • stĺpové zdviháky
  • dielenské lisy
  • zariadenia na výmenu oleja
  • piestové kompresory
  • pneumatické kľúče
  • mnoho ďalších.