Skrutkovací ventil pre bezdušové pneumatiky TR 525 - 10 kusov

Kód: 03-02-43
Neohodnotené
Značka: REDATS
€8,06 €6,72 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Na rozdiel od štandardných gumených ventilov je odolný proti oderu o hranu ráfika pri rýchlej jazde, kedy pôsobia vysoké odstredivé sily.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prezentované skrutkové ventily TR525 dokonale ladia s hliníkovými ráfikmi bezdušových kolies. Vďaka svojim rozmerom ich možno použiť ako náhradu za obľúbený ventil TR413. Ventily TR525 budú dobre fungovať v autách, ktoré jazdia vysokou rýchlosťou – napríklad v motoristickom športe. Vďaka atraktívnemu vzhľadu ich možno použiť aj ako prvok vizuálneho tuningu ráfikov.  Na rozdiel od štandardných gumových ventilov je tento skrutkovací ventil odolný voči deformácii a nedochádza pri ňom k „starnutiu“ gumy. Ventily majú vnútorné gumové tesnenie, ktoré chráni pred stratou vzduchu z pneumatiky, ako aj pred nečistotami a vlhkosťou. Ventil je zoskrutkovaný a dodatočne utesnený plastovou podložkou.

Diera v ráfiku:                        11,3 mm + 0,4 mm
Priemer hlavy ventilu:       18 mm
Celková výška:                      42 mm
Počet v balení:                      10 kusov
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ATS - produkty pre dielňu a vulkanizáciu

Zlomovým bodom v histórii spoločnosti bolo uvedenie vlastnej značky - ATS, ku ktorému došlo v roku 2012. Pod týmto emblémom sa predávali stroje určené na vulkanizáciu automobilov - vrátane vyvažovačiek a výmenníkov pneumatík.

FiveStars - príslušenstvo pre vulkanizáciu

Ďalším nemenej dôležitým momentom v histórii spoločnosti bolo uvedenie vlastnej značky FiveStars. Pod týmto názvom sa vyrábalo vulkanizačné príslušenstvo, určené najmä na sezónne výmeny pneumatík. Produktový rad FiveStars zahŕňa:

  • závažia pre oceľové ráfiky (s hrotmi)
  • závažia s hliníkovými ráfikmi (lepené)
  • ventily (ventily) pre bezdušové kolesá

REDATS - dielenské a vulkanizačné zariadenia

V roku 2017 sme zmenili našu hlavnú značku dielenského vybavenia - na strojoch, ktoré sa dovtedy volali ATS, sa objavilo logo REDATS. Od roku 2017 nesú tento názov všetky vulkanizačné stroje a dielenské náradie.

Prezentáciou značky REDATS sme chceli zdôrazniť, aká dôležitá je červená farba pre identifikáciu našej spoločnosti. Práve táto výrazná červená sa za roky prevádzky stala v poľskom dielenskom svete synonymom perfektnej kvality materiálov a spoľahlivej prevádzky. A osviežením tváre našej značky dielenských a vulkanizačných zariadení sme to chceli zdôrazniť.

V nasledujúcich rokoch sme sortiment REDATS rozšírili o ďalšie produkty potrebné v dielni alebo vulkanizácii, napr.

  • stĺpové zdviháky
  • dielenské lisy
  • zariadenia na výmenu oleja
  • piestové kompresory
  • pneumatické kľúče
  • mnoho ďalších.