Stojan na motocykel pre predné koleso

Neohodnotené

Predstavený stojan je určený na zdvíhanie predného kolesa motocyklov

Dostupnosť SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
13.5.2025
Kód: 07-02-82
€32,50 €26,42 bez DPH
Stojan na motocykel pre predné koleso
Neohodnotené
stojan na motorky
Tip

Tento produkt zdvihne takmer 100 % bicyklov na trhu. Rozsah nastavenia osi kolesa je nasledovný: 175 mm – 255 mm. Jeho nosnosť je až 300 kg. 

Na výrobu stojana boli použité hrubé rúry s priemerom až 32 mm, vďaka tomu stojan poskytuje stabilitu a bezpečnosť počas práce. Celý rám je nastriekaný ochrannou ćiernou farbou.

Zdvihák je vybavený kolieskami s priemerom 75,5 mm. Sú naozaj veľké, takže ich môžete ľahko premiestňovať po dielni! Kolieska sú vyrobené z plastu.

Maximálna nosnosť: 300 kg
Producent: REDATSa
Výška na manipuláciu: 350 mm
Priemer rúry konštrukcie: 32mm
Rozstup: 175 mm - 255 mm
Aplikácia: na prednom kolese motocykla
Rozmery: 720 mm x 480 mm x 365 mm
 

Dodatočné parametre

Kategória: MOTOCYKLOVÉ ZDVIHÁKY
EAN: 5902730140757

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

ATS - produkty pre dielňu a vulkanizáciu

Zlomovým bodom v histórii spoločnosti bolo uvedenie vlastnej značky - ATS, ku ktorému došlo v roku 2012. Pod týmto emblémom sa predávali stroje určené na vulkanizáciu automobilov - vrátane vyvažovačiek a výmenníkov pneumatík.

FiveStars - príslušenstvo pre vulkanizáciu

Ďalším nemenej dôležitým momentom v histórii spoločnosti bolo uvedenie vlastnej značky FiveStars. Pod týmto názvom sa vyrábalo vulkanizačné príslušenstvo, určené najmä na sezónne výmeny pneumatík. Produktový rad FiveStars zahŕňa:

  • závažia pre oceľové ráfiky (s hrotmi)
  • závažia s hliníkovými ráfikmi (lepené)
  • ventily (ventily) pre bezdušové kolesá

REDATS - dielenské a vulkanizačné zariadenia

V roku 2017 sme zmenili našu hlavnú značku dielenského vybavenia - na strojoch, ktoré sa dovtedy volali ATS, sa objavilo logo REDATS. Od roku 2017 nesú tento názov všetky vulkanizačné stroje a dielenské náradie.

Prezentáciou značky REDATS sme chceli zdôrazniť, aká dôležitá je červená farba pre identifikáciu našej spoločnosti. Práve táto výrazná červená sa za roky prevádzky stala v poľskom dielenskom svete synonymom perfektnej kvality materiálov a spoľahlivej prevádzky. A osviežením tváre našej značky dielenských a vulkanizačných zariadení sme to chceli zdôrazniť.

V nasledujúcich rokoch sme sortiment REDATS rozšírili o ďalšie produkty potrebné v dielni alebo vulkanizácii, napr.

  • stĺpové zdviháky
  • dielenské lisy
  • zariadenia na výmenu oleja
  • piestové kompresory
  • pneumatické kľúče
  • mnoho ďalších.

Podobné produkty

stojan pre motocykel
Stojan na motorku Combo
SKLADOM (>5 ks)
€49,17 bez DPH
€60,48
Kód: M80170
stojan na motorku
€32,50 bez DPH
€39,98
Kód: M80108
stojan pre motorku zadny
€30 bez DPH
€36,90
Kód: M80176
sada stojanov pre motocykel
€57,50 bez DPH
€70,73
Kód: M80172