Vysokotlaký ventil TR414 pre beudzšové kolesá 10kusov

Neohodnotené

Určené najmä pre dodávky a autobusy, kvôli zvýšenej odolnosti voči tlaku 6,9 Bar

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Kód: 03-01-92
€3,50 €2,92 bez DPH
Vysokotlaký ventil TR414 pre beudzšové kolesá 10kusov
Neohodnotené
Vysokotlakový ventil pre bezdušové kolesá TR600 HP, určený najmä pre dodávky a autobusy, vďaka zvýšenej tlakovej odolnosti 6,9 Bar. Hodí sa na všetky štandardné oceľové a hliníkové ráfiky s 11,3 mm otvorom na ventil. Ventil je možné použiť namiesto modelov TR412, TR413, TR414 alebo TR418. Výber ventilu TR600 HP je investíciou do bezpečnosti.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ATS - produkty pre dielňu a vulkanizáciu

Zlomovým bodom v histórii spoločnosti bolo uvedenie vlastnej značky - ATS, ku ktorému došlo v roku 2012. Pod týmto emblémom sa predávali stroje určené na vulkanizáciu automobilov - vrátane vyvažovačiek a výmenníkov pneumatík.

FiveStars - príslušenstvo pre vulkanizáciu

Ďalším nemenej dôležitým momentom v histórii spoločnosti bolo uvedenie vlastnej značky FiveStars. Pod týmto názvom sa vyrábalo vulkanizačné príslušenstvo, určené najmä na sezónne výmeny pneumatík. Produktový rad FiveStars zahŕňa:

  • závažia pre oceľové ráfiky (s hrotmi)
  • závažia s hliníkovými ráfikmi (lepené)
  • ventily (ventily) pre bezdušové kolesá

REDATS - dielenské a vulkanizačné zariadenia

V roku 2017 sme zmenili našu hlavnú značku dielenského vybavenia - na strojoch, ktoré sa dovtedy volali ATS, sa objavilo logo REDATS. Od roku 2017 nesú tento názov všetky vulkanizačné stroje a dielenské náradie.

Prezentáciou značky REDATS sme chceli zdôrazniť, aká dôležitá je červená farba pre identifikáciu našej spoločnosti. Práve táto výrazná červená sa za roky prevádzky stala v poľskom dielenskom svete synonymom perfektnej kvality materiálov a spoľahlivej prevádzky. A osviežením tváre našej značky dielenských a vulkanizačných zariadení sme to chceli zdôrazniť.

V nasledujúcich rokoch sme sortiment REDATS rozšírili o ďalšie produkty potrebné v dielni alebo vulkanizácii, napr.

  • stĺpové zdviháky
  • dielenské lisy
  • zariadenia na výmenu oleja
  • piestové kompresory
  • pneumatické kľúče
  • mnoho ďalších.