Vyvažovačka diskov 3D CD3020B

Kód: 16.158
Neohodnotené
Značka: Ferdus
€2 058,12 €1 715,10 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
10.8.2022

 Veľmi rýchla, ľahko ovládateľná 3D automatická vyvažovačka .

Detailné informácie

Podrobný popis

CB3020B je veľmi rýchla, ľahko ovládateľná 3D automatická vyvažovačka kolies s intuitívnym nastavením rozmerov kolies pomocou vnútorných a vonkajších meradiel. Umožňuje rýchle nastavenie veľkosti disku nezávisle od poradia, v akom sa meradlá používajú. 

Stačí vyčistiť a skontrolovať dosadací plochu disku, vybrať správny strediaci kužeľ, upnúť koleso na hriadeľ a pripevniť meradlo na disk. Nezáleží na tom, v akom poradí pripojíte vnútorné, vonkajšie alebo obe meradlá súčasne. Po nasadení závažia môžete vykonať kontrolnú skúšku a namontovať koleso na nápravu vozidla.

Vyvažovačka kolies je založená na praxi overenej technológii snímania nevyváženosti kolies, ktorá je dostatočne presná aj pre veľmi rýchle vozidlá, odoláva zhoršeným pracovným podmienkam a je zaujímavá aj svojou nízkou cenou.

Vyvažovací stroj je vybavený dlhým hriadeľom s priemerom 40 mm so štyrmi strediacimi kužeľmi a integrovanou prítlačnou pružinou, ktorá je pohodlne umiestnená za plastovým krytom vo vnútri príruby upínacieho hriadeľa.

Rozmery disku zaznamenávajú presné moderné náklonové a inkrementálne snímače integrované do kompaktných SMD tlačených spojov, umiestnených na vnútorných a vonkajších meradlách.

Na presné použitie závažia je vyvažovačka vybavená laserovým indikátorom polohy nevyváženosti v polohe 6 h, akustickým signálom v polohe nevyváženosti, LED osvetlením vnútorného priestoru disku a pedálovou brzdou na fixáciu polohy vyvažovacieho hriadeľa

Jednoduché zadávanie rozmerov diskov je výhodou pre všetky pneuservisy a servisy.

Štandardné príslušenstvo:

  • Priemer rýchloupínacej matice 40 mm
  • Priemer závitového hriadeľa 40 mm
  • 4 strediace kužele
  • Miska pre rýchloupínaciu maticu
  • Gumová manžeta na ochranu alu diskov
  • Obvodové meradlo
  • Kliešte na závažia
  • Samokalibračná závažie 100 g
  • Ochranný kryt kolesa
Značka:Ferdus
Zastavovanie kolesa v pozícii nevývažku:nie
Laserový ukazovateľ polohy aplikácie závažia:áno
Max. hmotnosť kolesa:70 kg
Rýchlosť otáčania kolesa:140 ot/min.
Napájanie:230 V, 50 Hz
Displej:LCD
Zadávanie rozmerov kolesa:merkou
Max. priemer disku:10 - 24"
Presnosť:± 1 g
Hlučnosť:≤69 dB
Max. šírka kolesa:1,5 - 20"

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie