Dielenský hydraulický lis 30T - dvojstupňová pumpa

Kód: 07-01-86
Neohodnotené
Značka: REDATS
€420 €350 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
1.12.2023

Výkonný hydraulický lis s pracovným tlakom do 30T a plynulým pumpovaním.

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktický dielenský lis s tlakom do 30T si nájde svoje uplatnenie v každej dielni. Využijete ho pri narovnávaní, ohýbaní, stláčaní a iných činnostiach, ktoré sa v dielňach využívajú prakticky každý deň. Má vysoký rozsah pracovného priestoru od 0 do 995mm a disponuje až 8 úrovňami nastavenie výšky pracovnej dosky - to vám umožňuje jednoduché nastavenie podľa vašej aktuálnej potreby. Lis má pevný, hrubší C-sekčný rám. Je vybavený dobre čitateľným manometrom, meraným v tonách.

Toto zariadenie je vybavené dvojitým čerpadlom s rôznymi zdvihmi piestu - máme takzvaný rýchly zdvih a pomalý zdvih piestu, čo umožňuje väčšiu presnosť pri ovládaní zdvihu piesta stlačením na predmet.

Maximálny tlak 30 ton
Pracovný zdvih piestu 166 mm
Pracovný rozsah 0 - 995 mm
Šírka stola 540 mm
Hĺbka stola  250 mm
Výška s manometrom 1750 mm
Priemer piestu 56 / 48,5 mm
Hmotnosť 125 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ATS - produkty pre dielňu a vulkanizáciu

Zlomovým bodom v histórii spoločnosti bolo uvedenie vlastnej značky - ATS, ku ktorému došlo v roku 2012. Pod týmto emblémom sa predávali stroje určené na vulkanizáciu automobilov - vrátane vyvažovačiek a výmenníkov pneumatík.

FiveStars - príslušenstvo pre vulkanizáciu

Ďalším nemenej dôležitým momentom v histórii spoločnosti bolo uvedenie vlastnej značky FiveStars. Pod týmto názvom sa vyrábalo vulkanizačné príslušenstvo, určené najmä na sezónne výmeny pneumatík. Produktový rad FiveStars zahŕňa:

  • závažia pre oceľové ráfiky (s hrotmi)
  • závažia s hliníkovými ráfikmi (lepené)
  • ventily (ventily) pre bezdušové kolesá

REDATS - dielenské a vulkanizačné zariadenia

V roku 2017 sme zmenili našu hlavnú značku dielenského vybavenia - na strojoch, ktoré sa dovtedy volali ATS, sa objavilo logo REDATS. Od roku 2017 nesú tento názov všetky vulkanizačné stroje a dielenské náradie.

Prezentáciou značky REDATS sme chceli zdôrazniť, aká dôležitá je červená farba pre identifikáciu našej spoločnosti. Práve táto výrazná červená sa za roky prevádzky stala v poľskom dielenskom svete synonymom perfektnej kvality materiálov a spoľahlivej prevádzky. A osviežením tváre našej značky dielenských a vulkanizačných zariadení sme to chceli zdôrazniť.

V nasledujúcich rokoch sme sortiment REDATS rozšírili o ďalšie produkty potrebné v dielni alebo vulkanizácii, napr.

  • stĺpové zdviháky
  • dielenské lisy
  • zariadenia na výmenu oleja
  • piestové kompresory
  • pneumatické kľúče
  • mnoho ďalších.