Hydraulický lis 20T - nožná pumpa REDATS H-370N

Kód: 07-03-33
Neohodnotené
Značka: REDATS
€330 €275 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2023

Perfektne sa bude hodiť na narovnávanie, ohýbanie, stláčanie, tlačenie – činnosti, ktoré sa vykonávajú prakticky každý deň v každej dielni.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pracovný rozsah
Toto zariadenie pracuje v rozsahu 0-1020 mm a má až 8 úrovní nastavenia výšky pracovnej dosky - toto riešenie vám umožní jednoducho nastaviť výšku pracovnej plochy. Tlak tohto hydraulického lisu je 20 ton.

Odolnosť na roky
Pevná konštrukcia (pevný C-sekčný rám) a kvalitná nástrojová oceľ, z ktorej sme tento lis vyrobili, sú zárukou bezproblémovej prevádzky na mnoho sezón!

Jednoduché odčítanie parametrov
Prístroj je vybavený čitateľným manometrom meraným v tonách - umožní vám jednoducho odčítať hodnoty tlaku prevládajúce v danom momente.

Pamätajte na bezpečnosť

Zariadenie používa jednočinný pohon. Je určený výhradne na upnutie obrobku. Jeho úlohou je znásobiť prítlačnú silu na základe konštantného tlaku v uzavretom hydraulickom systéme. Po určitom čase sa však môže vrátiť do východiskovej polohy.

Zahrnuté :
oceľové hranoly (podložky) - 2 ks.
Maximálny tlak :
20 ton
Pracovný rozsah :
0 - 1020 mm
Priemer piestu :
48 mm
Nastaviteľná pracovná polica :
8 úrovní nastavenia
Pracovný zdvih piestu :
190 mm
Výška s manometrom :
1790 mm
Hĺbka stola :
200 mm
Šírka stola (svetlo) :
490 mm
model :
H-370N
Hmotnosť :
97 kg
Dĺžka rukoväte :
50 cm
Dĺžka pedálu :
60 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ATS - produkty pre dielňu a vulkanizáciu

Zlomovým bodom v histórii spoločnosti bolo uvedenie vlastnej značky - ATS, ku ktorému došlo v roku 2012. Pod týmto emblémom sa predávali stroje určené na vulkanizáciu automobilov - vrátane vyvažovačiek a výmenníkov pneumatík.

FiveStars - príslušenstvo pre vulkanizáciu

Ďalším nemenej dôležitým momentom v histórii spoločnosti bolo uvedenie vlastnej značky FiveStars. Pod týmto názvom sa vyrábalo vulkanizačné príslušenstvo, určené najmä na sezónne výmeny pneumatík. Produktový rad FiveStars zahŕňa:

  • závažia pre oceľové ráfiky (s hrotmi)
  • závažia s hliníkovými ráfikmi (lepené)
  • ventily (ventily) pre bezdušové kolesá

REDATS - dielenské a vulkanizačné zariadenia

V roku 2017 sme zmenili našu hlavnú značku dielenského vybavenia - na strojoch, ktoré sa dovtedy volali ATS, sa objavilo logo REDATS. Od roku 2017 nesú tento názov všetky vulkanizačné stroje a dielenské náradie.

Prezentáciou značky REDATS sme chceli zdôrazniť, aká dôležitá je červená farba pre identifikáciu našej spoločnosti. Práve táto výrazná červená sa za roky prevádzky stala v poľskom dielenskom svete synonymom perfektnej kvality materiálov a spoľahlivej prevádzky. A osviežením tváre našej značky dielenských a vulkanizačných zariadení sme to chceli zdôrazniť.

V nasledujúcich rokoch sme sortiment REDATS rozšírili o ďalšie produkty potrebné v dielni alebo vulkanizácii, napr.

  • stĺpové zdviháky
  • dielenské lisy
  • zariadenia na výmenu oleja
  • piestové kompresory
  • pneumatické kľúče
  • mnoho ďalších.