Nastaviteľný adaptér prevodovky

Neohodnotené

Adaptér sa používa ako pomocný prvok pri zdvíhaní prevodoviek, motore alebo iných prvkoch podvozku vozidla.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Kód: 07-01-83
€48,80 €40,67 bez DPH
Nastaviteľný adaptér prevodovky
Neohodnotené

Adpatér je jednoducho nastaviteľný aktuálnym potrebám pri demontáži, alebo montáži prevodovky, motora, prvkov nápravy a podobne. Má nasledujúce rozsahy nastavenia v dvoch rovinách: hore-dole (maximálny uhol sklonu 35°) a nastavenie vpravo-vľavo (rozsah nastavenia 75 mm).

Vďaka univerzálnemu pripojeniu je možné adaptér jednoducho namontovať na ktorýkoľvek zo zdvihákov prepraviek dostupných na trhu (s priemerom piestu 28 mm). Jediné, čo musíte urobiť, je odstrániť štandardné sedlo a nainštalovať adaptér na jeho miesto.

Nosnosť adaptéra je 500kg.

Hmotnosť: 13 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ATS - produkty pre dielňu a vulkanizáciu

Zlomovým bodom v histórii spoločnosti bolo uvedenie vlastnej značky - ATS, ku ktorému došlo v roku 2012. Pod týmto emblémom sa predávali stroje určené na vulkanizáciu automobilov - vrátane vyvažovačiek a výmenníkov pneumatík.

FiveStars - príslušenstvo pre vulkanizáciu

Ďalším nemenej dôležitým momentom v histórii spoločnosti bolo uvedenie vlastnej značky FiveStars. Pod týmto názvom sa vyrábalo vulkanizačné príslušenstvo, určené najmä na sezónne výmeny pneumatík. Produktový rad FiveStars zahŕňa:

  • závažia pre oceľové ráfiky (s hrotmi)
  • závažia s hliníkovými ráfikmi (lepené)
  • ventily (ventily) pre bezdušové kolesá

REDATS - dielenské a vulkanizačné zariadenia

V roku 2017 sme zmenili našu hlavnú značku dielenského vybavenia - na strojoch, ktoré sa dovtedy volali ATS, sa objavilo logo REDATS. Od roku 2017 nesú tento názov všetky vulkanizačné stroje a dielenské náradie.

Prezentáciou značky REDATS sme chceli zdôrazniť, aká dôležitá je červená farba pre identifikáciu našej spoločnosti. Práve táto výrazná červená sa za roky prevádzky stala v poľskom dielenskom svete synonymom perfektnej kvality materiálov a spoľahlivej prevádzky. A osviežením tváre našej značky dielenských a vulkanizačných zariadení sme to chceli zdôrazniť.

V nasledujúcich rokoch sme sortiment REDATS rozšírili o ďalšie produkty potrebné v dielni alebo vulkanizácii, napr.

  • stĺpové zdviháky
  • dielenské lisy
  • zariadenia na výmenu oleja
  • piestové kompresory
  • pneumatické kľúče
  • mnoho ďalších.